آیا خدا صدامو می شنوه؟ : ساده سازی مفاهیم اعتقادی و پاسخگویی به سوالات دینی

آیا خدا صدامو می شنوه؟ : ساده سازی مفاهیم اعتقادی و پاسخگویی به سوالات دینی

آیا خدا صدامو می شنوه؟ از (مجموعه بچه ها می فهمند) : زهرا ، اندیشه و فرهنگ جاویدان

معرفی:

مجموعه بچه ها می فهمند با هدف ساده سازی مفاهیم اعتقادی و پاسخگویی به سوالات دینی کودکان تالیف شده است. این مجموعه در قالب داستانی و با نگاه روانشناسانه، دغدغه شما گرامیان در خصوص سوالات و کنجکاوی های فرزندان تان را برطرف می سازد، سوالاتی که گه گاه در چند نسل متوالی بی پاسخ مانده و باعث می شود اندیشه های آنان نا بسامان رشد یابد.
تصویرگری زیبای این کتاب مورد توجه مخاطبان زیادی قرار گرفته است
عناوین این مجموعه:
خدا کجاست؟
خدا رو چطور ببینم؟!
آیا خدا صدام رو میشنوه؟!
کاری بدی کردم، خدا من رو دوست داره؟

بریده کتاب:

خورشید خانم از بچه ها پرسید: حالا بگید ببینم از کجا بفهمیم که خدا پیش ماست، ما رو دوست داره و صدامون می شنوه.”
سحر و دوست های خوبش یک عالمه از چیزهایی که داشتند و دور و برشون می دیدند رو با دقت بیشتری مرور کردند و برای خورشید نام بردند. شما هم می تونید با نام بردن نعمت های خدا به سحر و دوستانش کمک کنید؟!
بعد خورشید گفت:”دوست های خوب من؛ هر نوزادی که متولد می شه، هر جوجه ای که سر از تخم بیرون می آره و هر حیوانی که به دنیا میاد و… همه و همه یعنی این که خدا آدم ها و بقیه موجودات رو دوست داره و صداشون رو هم می شنوه و این همه نعمت بهشون هدیه داده…

آیا خدا صدامو می شنوه؟

من زندگی موسیقی

احکام موسیقی

کوه مرا صدا زد

خدا ,رو ,های ,ها ,دوست ,بچه ,آیا خدا ,بچه ها ,خدا صدامو ,رو دوست ,صدامو می ,سازی مفاهیم اعتقادی
مشخصات
آخرین جستجو ها